Естетична стоматологія в Харкові

виниры делают улыбку красивой

«Стоматологія» та «естетична стоматологія» - ці два терміни все більше і більше ототожнюються у свідомості будь-якого пацієнта і в роботі сучасної Української клініки. В даний час важко собі уявити, що ще 10 років тому в стоматології використовувалися пломбувальні матеріали металевих відтінків (амальгамові пломби), а коронки і мости були золотого кольору (конструкції з золота і з покриттям МЗП).

Сучасна стоматологія в Харкові має найширшим спектром технологій, які дозволяють естетично відновлювати дефекти зубів і зубних рядів. Народженням естетичної стоматології можна вважати появу голлівудських вінірів. Голлівудські вініри не становили для зубів функціональної цінності. Вони виконували тільки бутафорську функцію на знімальному майданчику. Приклеюючи пластинки білого кольору до поверхні зубів тільки на день зйомок, артист перетворювався в респектабельного героя фільму з білосніжною посмішкою. Але минав час і чим більше розвивалася стоматологія, тим більше «ідея білосніжного і яскравого» вкладалася в ідеологію створення нових пломбувальних матеріалів. Саме так з'явилися цілі класи стоматологічних матеріалів і ортопедичних конструкцій з високими показниками естетичних якостей.

В даний час в Харківській стоматології все матеріали орієнтовані на естетику. Але все ж їх можливості різні і варто розрізняти їх між собою. Наприклад, з двох пломбувальних матеріалів:

  1. стеклоїономерниє цементи;
  2. фотополімери.

Другі дозволяють відновлювати зуби з більшим ступенем естетики.

З двох варіантів:

  1. металокерамічних коронки;
  2. коронки з безметалловой кераміки

друга дає більше можливостей для відтворення естетики посмішки.

Матеріали - дають можливість відтворювати тканини зубів більш правдиво, повторюючи природні зуби, варто називати естетичними матеріалами.

Технології, які застосовуються не для лікування зубів, а для зміни якості посмішки варто називати естетичними технологіями. Наша цифрова комп'ютерна стоматологія точно націлена на ці критерії.

Плохая  эстетика пломб – улыбка до лечения

 

ДО лікування. Приклад добре ілюструє недбале ставлення до естетики посмішки 

Красивая улыбка пациента ПОСЛЕ лечения

 

ПІСЛЯ лікування, фахівці ЦКС Харкова уважно ставляться до естетики посмішки

 

Вибір між більш естетичним і менш естетичним не завжди простий і очевидний. Грань між «розумно» і «не розумно» в медицині дуже тонка.

Фахівці медичного центру цифрової комп'ютерної стоматології - ЦКШ в Харкові завжди враховують запит своїх клієнтів на високу естетику. Ми допоможемо Вам зробити посмішку естетичної і не нашкодити здоров'ю. Ми допоможемо вибрати спосіб лікування максимально цікавий для Вас з позиції Вашого бюджету. Фахівці нашої стоматології володіють технологіями цифрової стоматології, естетичної реставрації зубів, керамічемскіх виниров, відбілювання зубів, ортодонтичного лікування зубів.

1 Фотополімерная пломба от 600 грн.
2 Коронка на зуб безметалловая з  цільного діоксиду цирконію 4000 грн.
3 Коронка на зуб безметалловая  (каркас з оксиду цирконію, облицьований естетичної керамікою) 4600 грн.
4 Вінір керамічний (CAD / CAM технологія Dentsply Sirona) 7000 грн.
5 Вінір керамічний за 24 часа 10000 грн.
6 Вінір керамічний за 48 часов 10000 грн.
7 Лазерне відбілювання Beyond 5000 грн.
8 Сучасне, прогресивне відбілювання ZOOM 5000 грн.

 

 

Керамические виниры – быстро, модно, красиво!
Керамические виниры – быстро, модно, красиво!

Керамические виниры – отличный способ сделать свою улыбку краше. Современные CAD/CAM технологии в стоматологии позволяют получить отличный результат с минимальным объемом препарирования или вовсе без него. Что означает отличный результат? Это означает прогнозируемый, быстрый и эстетичный. подробнее

All, Петросян Станислав Влерьевич, Эстетика, Ортопедия

Цифровые реставрации зубов в Харькове помогают сделать сложное простым
Цифровые реставрации зубов в Харькове помогают сделать сложное простым

Цифровые реставрации зубов в Харькове помогают сделать сложное простым. CAD/CAM технологии повышают качество услуг, повышают комфорт пациентов и поднимают планку эстетических возможностей в стоматологии. подробнее

All, Петросян Станислав Влерьевич, Эстетика, Ортопедия

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ РОБІТ ПО ЕСТЕТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ


Матеріали, які можуть бути корисні Вам:

 

Виниры Виниры

технология винирования зубов (виниринг, от англ. viniring), это малоинвазивная (малотравматичная) технология, т.е. такой способ реставрации зубов, при котором живая ткань зуба требует минимальной обработки, и именно этим фактом обусловлена популярнос...

Керамічні вініри Керамічні вініри

За що варто платити гроші! Які вініри робити? З якого матеріалу? Яка технологія найкраща? Чи варто полірувати зуби? Термін служби та етапи виготовлення. Відповідаємо на всі питання.

Композитные виниры Композитные виниры

Эстетическая стоматология Харьков. Композитные виниры - это бюджетный вариант придать зубу эстетичный вид. Клинический пример использования композитных виниров. Качественная, доступная эстетическая стоматология в центре ЦКС.

Люминиры или голливудские виниры Люминиры или голливудские виниры

Люминиры отличаются от традиционных виниров, имеющих чуть большую толщину. Преимущества и недостатки двух видов виниров, что выбрать люминиры или голливудские виниры.

Стоматологическое отбеливание зубов в ЦКС Харьков Отбеливание зубов

Правильное отбеливание зубов в эстетической стоматологии ЦКС делает процедуру максимально эффективной. Офисное и домашнее отбеливание, препараты и стоимость процедуры в городе Харьков