Стоматолог-терапевт, пародонтолог ЦКС Харьков

Левіна Руслана Олексіївна
стоматолог-терапевт, пародонтолог
ЦКС

Терапевт, пародонтолог

Я виросла в родині лікарів і з дитинства мріяла бути лікарем. У 10 класі я точно знала, що хочу бути стоматологом. У 1996 році моя мрія здійснилася, я закінчила Харківський державний медичний університет. Почала свою діяльність в 3-ій Харківській міській лікарні. Початок моєї трудової діяльності збіглася з великими революційними змінами в стоматології. З'явилися нові пломбувальні матеріали - фотополімери. Зміни прийшли в зубопротезную техніку, в нашій країні стали доступні технології виготовлення металокерамічних протезів. Все це змінило якість лікування зубів. Пацієнти, які зверталися в нашу поліклініку, міняли свій менталітет. Ніхто вже не хотів ходити з золотими коронками і некрасивими пломбами. Наш колектив лікарів та зубних техніків освоював нові технології, і всі зусилля спрямував на професійне зростання. Стара Радянська стоматологія поступалася дорогу новій медицині, зверненої обличчям до людини. Це був важкий шлях. Номенклатурні документи і рознарядки були старими, а бажання наших пацієнтів новими. Я вдячна завідуючому нашим відділенням, Сорокотягах Олександру Володимировичу, за те, що відчував і розумів неминуче, планомірний розвиток галузі. Він допомагав і підтримував нас в освоєнні нових методик і технологій, заохочував наше участь в навчальних курсах і семінарах.
У 2000 році я стала поєднувати свою роботу в стоматологічній поліклініці з роботою приватного стоматології. Приватна стоматологія дозволяла ще більше дати нашим пацієнтам. Це сучасний сервіс, якісне обладнання, імпортні матеріали.
Всі ці роки я і мої пацієнти разом росли. Я підвищувала свій професіоналізм, а пацієнти з задоволенням брали пропозицію лікуватися більш якісно і ефективно. Тому багато є моїми приятелями і друзями, вони приходять до нас всією сім'єю. Я люблю своїх пацієнтів і хочу, щоб вони були здоровими, а їхні посмішки чарівними.
Можно ли спасти плохой зуб Можно ли спасти плохой зуб

Что необходимо сделать для спасения разрушенного зуба. Алгоритм работы специалистов ЦКС в Харькове.

All, Левина Руслана Алексеевна, Лечение зубов

Травма зуба, перелом коронковой части зуба. Реставрация фотополимером Травма зуба, перелом коронковой части зуба. Реставрация фотополимером

Специалисты клиники ЦКС в Харькове в своей работе сталкиваются с травмами зубов. В зависимости от вида травмы стоматологическую помощь оказывает стоматолог-терапевт или стоматолог-ортопед или хирург-стоматолог.

All, Левина Руслана Алексеевна, Лечение зубов

Мостовидная конструкция в виде консоли Мостовидная конструкция в виде консоли

Как протезировать пациента, который активно курит. Стоматологическое лечение курящих пациентов имеет некоторые особенности. Как поступают специалисты ЦКС (харьков).

All, Левина Руслана Алексеевна, Эстетика

Неправильная чистка зубов способна навредить зубам. Как исправить проблемы. Неправильная чистка зубов способна навредить зубам. Как исправить проблемы.

Специалисты клиники ЦКС оказывают стоматологические услуги комплексно, решая самые сложные, а иногда и нестандартные задачи

All, Левина Руслана Алексеевна, Лечение зубов

Современная стоматология — это красивые реставрации зубов и лечение без боли в  ЦКС Харьков Современная стоматология — это красивые реставрации зубов и лечение без боли в ЦКС Харьков

Современные технологии в стоматологии позволяют определять кариозные поражения на ранних стадиях заболевания. Специалисты клиники ЦКС стоматологии в Харькове проводят лечение без боли. Реставрации проведенные при помощи фотополимеров делаю лечение безупречным.

All, Левина Руслана Алексеевна, Лечение зубов

    • info@dentalcentr.com.ua