Стоматолог, ортопед, хирург ЦКС Харьков

Глиняний Андрій Петрович
стоматолог, ортопед, хирург
ЦКС Харьков

Стоматологія

Середня школа вже була для мене передбаченням майбутньої лікарської кар'єри. Я займався в ліцеї, з поглибленим вивченням Біології, Хімії і Фізики. Я мріяв стати стоматологом, як і мій батько. Довго вибирав, де вчитися. Незважаючи на те, що я харків'янин, порахував, що кращу освіту зможу отримати в Українській Медичній Стоматологічної академії, розташованої в місті Полтава.
Ні для кого не секрет, що стоматолог-це дуже відповідальна і вимагає повної самовіддачі робота. У цій професії необхідні знання і великий досвід. Тому я серйозно ставився до навчання в академії і багато вчуся і працюю досі, бажаючи досягти найвищої майстерності дантиста. Свою кар'єру я розглядаю як цікавий проект, в який потрібно вкладати різні ресурси: час, сили, кошти. Вважаю, що не менш важливо вміти знаходити індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Адже пацієнти довіряють нам, можливо, найдорожче - своє здоров'я.
Я буду завжди боротися за якісні результати лікування, за високу естетику посмішки наших пацієнтів, так як я люблю свою професію і з задоволенням присвячую їй час і сили.Металлокерамический мост - надежная конструкция не лишенная недостатков Металлокерамический мост - надежная конструкция не лишенная недостатков

Металлокерамические конструкции используют в стоматологии уже более 100 лет. Несмотря на появление новых материалов и технологий металлокерамика сохраняет лидирующие позиции по популярности.

All, Ортопедия, Глиняный Андрей Петрович

Протезирование пациентов с пародонтитом, один из важных этапов лечения. Пример из практики стоматологии в Харькове Протезирование пациентов с пародонтитом, один из важных этапов лечения. Пример из практики стоматологии в Харькове

Особенности протезирования зубов у пациентов с пародонтитом. На что обратить внимание, что ожидать в результате. Пример из практики ЦКС стоматология Харьков.

All, Ортопедия, Лечение десен, Глиняный Андрей Петрович

    • info@dentalcentr.com.ua