Десять причин встановити брекети в ЦКC стоматологія Харків

braces 2

Кожна стоматологічна клініка в Харкові має свій стиль і принципи роботи. Можливо, в чомусь ми схожі на наших колег, а в чомусь відрізняємося. Перелічимо основні принципи ортодонтичного лікування, які здадуться важливими, якщо Ви вирішили встановити брекет систему.

1. У нашій клініці Вас не стануть умовляти встановити дорогу, елітну систему брекетів

Це не наш стиль обманювати пацієнтів. Всі брекети лікують однаково. Якість і точність переміщення зубів визначається таким елементом як паз ортодонтического замку, а він у всіх системах однаковий. Брекети розрізняються, в першу чергу, за зовнішнім виглядом, а вибір естетики завжди за пацієнтом.

Ми отримуємо прекрассний результати на класичних сталевих брекет системах (самий бюджетний варіант лікування).

2019_08_10_01

ДО установки брекет системы

2019_08_10_02

Початок лікування

2019_08_10_03

Результат лікування

Детальніше читайте в статті "Брекети і елайнери в Цифровий стоматології Харків"

2. Вартість ортодонтичного лікування в ЦКШ стоматологія Харків

Ортодонтичне лікування не може дешевим, так як воно високотехнологічне і триває дуже довго. Однак в нашій стоматології ціни демократичні. Переконайтеся в цьому самі.

Зведена таблиця ортодонтического прайса
Брекети, капи, пластинки

Брекеты, пластинки, каппы Цена
Ортодонтична консультація з розрахунком рентген. знімка ТРГ (в бічній проекції) Безкоштовно
Брекети металеві 7000 грн.
Брекети керамічні 9000 грн.
Брекети сапфірові 12000 грн.
Брекети лінгвальні от 36000 грн.
Брекети самолігуючі металеві Damon 3MX "Ormco" 18000 грн.
Брекети самолігуючі металеві Damon Q "Ormco" 18000 грн.
Брекети самолігуючі сапфірові Damon Clear "Ormco" 22000 грн.
Знімна ортодонтическая платівка 1200,00 грн
Знімна ортодонтическая пластинка з розширюють гвинтом 1400,00 грн
Апарат для швидкого піднебінного розширення (апарат деріхсвайлера) 2000,00 грн
Установка мікроімпланта (ортодонтичний гвинт стабілізуючий) 2000,00 грн
Елайнер (ортодонтична каппа Transpadent) 1500,00 грн
Накусочной платівка 1200,00 грн
Незнімний ортодонтичний ретейнер 800 грн.

 3. Естетичні форми брекетів для дорослих пацієнтів

В даний час спостерігається бум популярності ортодонтичного лікування серед дорослих пацієнтів. Але для дорослих людей так важлива естетика! Ми готові запропонувати своїм клієнтам будь-які форми естетичних брекет систем. Керамічні та сапфірові замочки будуть відмінним варіантом для лікування.

Керамическая брекет система

Ви отримаєте відмінний результат незалежно від системи апаратури.

Результат лечения взрослого пациента

Результат лікування дорослого пацієнта

4. Партнерські відносини пацієнт / доктор

Якщо у Вас сформувалася думка, що брекети можуть всі, то Ви серйозно помиляєтеся. Хороший результат ортодонтичного лікування завжди є спільною перемогою лікаря і пацієнта.

партнерство

На плечі пацієнта лягає величезний пласт роботи яку він повинен проводити щодня. Ортодонт більше схожий на капітана корабля, який направляє судно в потрібному напрямку. Його завдання проводити активації один раз на місяць і давати нове завдання своєму підопічному.

5. Наш досвід служить нашим пацієнтам!

Досвід нашої роботи з брекет системами налічує понад два десятиліття. Він бере свій початок в 1996 році, коли в Україні почали поставляти перші брекет системи. Всі ці роки ми багато працювали над своєю освітою і самовдосконаленням. Ми точно знаємо справжні можливості консервативного ортодонтичного лікування. На першій консультації Ви отримаєте точну інформацію про своє прикусі і реальні шляхи вирішення проблеми.

6. Лікування в ранньому віці (діти і підлітки)

Ми пропагуємо раннє ортодонтичне лікування. Не слід розуміти так, що ми пропонуємо встановлювати брекети в початкових класах. Ні, ми починаємо підготовку до лікування брекетами 6-8лет. Чому потрібно підготовче лікування? Тому, що в період росту дитини можна управляти зростанням щелепних кісток. Адже саме розміри лицевого скелета є основою або базисом прикусу дорослої людини. Установка брекетів в 12-14 років не дозволяє впливати на зростання верхньої і нижньої щелепи, тому пізніше лікування часто вимагає видалення постійних зубів. Таке лікування не є поганим або неякісним. Але познее ортодонтичне лікування слід вибирати усвідомлено. Дуже важливо розуміти, що видалення зубів проводиться не для того, щоб отримати проміжки не зайняті зубами. Недосвідчений око не помітить чи проводилося видалення зубів для отримання красивої посмішки.

Определение средней линии

Фото лікування

Причины кривых зубов

Скупчений положення зубів

Инициация ортодонтических перемещений

Початок лікування і видалення перших премолярів

ДО и ПОСЛЕ

 ДО и ПОСЛЕ брекетів

Верхняя челюсть ДО и ПОСЛЕ

Недосвідчений погляд не помітить того, що зуби віддалялися

Детальніше читайте в статті "Криві зуби, зміщення середньої лінії, нерівно зростає ікло. Як виправити?"

7. Лікування дорослих пацієнтів. Комплексний підхід і командна робота

Дорослі пацієнти звертаються за допомогою коли в порожнині рота є пломби, коронки, зуби з пломбованими каналами. Такі випадки потребують комплексного підходу: терапевт готує зуби перед установкою брекет системи. Після ортодонтичного лікування необхідно відновне лікування. На цьому фото ми бачимо комбінацію проблем: нерівні зуби + негарна форма різців.

неровные зубы и неполноценная форма резцов

 У такому випадку після зняття брекетів потрібно провести відновлювальні реставрації зубів.

Этап завершения ортодонтического лечения

Брекети підготували умови для ідеальних реставрацій

Изготовление виниров на центральные резцы

У нашій стоматології є відмінні умови для виготовлення керамічних реставрацій: виниров, коронок, вкладок і накладок. Ми працюємо за технологією CAD / CAM, роботизованого виробництва за допомогою устаткування німецького концерну Sirona.

 8. Ортодонтичне лікування як підготовка до відновлення втрачених зубів

Якщо так вийшло, що Ви видалили зуб, намагайтеся відновити його якомога раніше. Дефект зубного ряду, у вигляді пропуску, з роками обов'язково призведе до нахилу сусідніх зубів і деформації альвеолярного відростка.

адентия зубов нижней челюсти включенные дефекты

На нижній щелепі не вистачає двох перших молярів (то, що іноді називають "шістками"). Однак, права і ліва сторона демонструють різну вихідну ситуацію. У чому різниця ми і хотіли б пояснити. Адже те, що наш пацієнт звернувся за допомогою до стоматолога-імплатологу, показує, що картина не настільки очевидна для людини далекого від стоматології.

Дефекты зубного ряда

З правого боку імплантат встановити складно, а з лівого неможливо. Синя стрілка показує, як сильно звужений альвеолярний відросток. Цей симптом свідчить про те, що сталася атрофія альвеолярного відростка в місці видаленого зуба. Для зубного імпланта немає достатнього обсягу кістки по ширині щелепи. Але відстань від 5-го до 7-го зуба достатню, і це дуже важливо!

Інша справа протилежна сторона. Між другим премоляром і другим молярів (5-ий і 7-й) дистанція маленька і неможливо встановити титанову опору не порушивши цілісність природних зубів. Тому роботі імплантолога має передувати ортодонтичне лікування.

Феноменом Годона називають зубоальвеолярное деформації, що виникли в результаті втрати (видалення) зубів.

Деформация зубного ряда, длительный период адентии

Стоматологи досить часто стикаються з такою проблемою, так як рідко хто з пацієнтів поспішає відновити втрачене. Спрацьовує людський фактор страху, інертності.

Описание феномена Попова-Годона

Ми бачимо стандартний ефект деформації зубного ряду. Премоляри відхилилися дистально (назад), а другий моляр нахилився мезиально (вперед). Багато стоматологи пов'язують переміщення зубів з тиском зуба мудрості. У цей полювання вірити, тому, що зуби мудрості вони дуже мудрі. Але от питання, чому назад відхилилися 4-ий і 5-ий. Це може здатися дивним, адже на них ніщо не давило.

Феномен Годона характеризується нахилом зубів однойменної щелепи в сторону дефекту зубного ряду і вертикальним переміщенням зубів антагоністів. Випадки, коли крім нахилу зубів спостерігається деформація всього альвеолярного відростка, відносяться до більш складної патології.

Финал ортодонтического этапа лечения Першим етапом лікування деформацій, що настала внаслідок втрати зубів, має бути ортодонтичне лікування із застосуванням брекет системи.

ДО и ПОСЛЕ стоматология Харьков

Багато випадків, що вимагають протезування зубів, не можуть бути здійснені без попередньої підготовки брекетами.

9. Підготовка до брекетів в нашій клініці високопрофесійна

Те як пацієнт готуватися до установки брекет системи багато в чому буде визначати успіх виправлення прикусу. У підготовці до Ортодонтії найчастіше потрібна участь стоматолога-терапевта, хірурга, пародонтолога, ортопеда. У нашій стоматології це зроблять професійно, про це предметно можна читати в розділі "Як правильно підготуватися до установки брекет системи"

10. Відмінна локація в центрі міста Харків

Наша клініка знаходиться в центрі міста, недалеко від Держпрому, в п'яти хвилинах ходьби від ст М. Наукова, за адресою вул. Чичибабіна 8. У якій би частині міста Ви не жили, до нас завжди зручно добиратися.