Ми міняємо стереотипи лікування зубів

Професіоналізм наших докторів,
ввічливе звернення,
сучасне обладнання та робота в чотири руки
зроблять Ваше лікування безболісним і комфортним.

Наші роботи. Фото і опис

Дозволи собі прекрасну посмішку

Брекети для будь-якого віку і на будь-який смак.

Консультації, включаючи стерильний пакет, безкоштовно!

Наші роботи. Фото ДО і ПІСЛЯ брекетів

Всі види цифрового протезування зубів

Великий асортимент зуботехнической кераміки,
склокераміка, полевошпатного кераміка,
діоксид цирконію, ENAMIC, SUPRINITY.

Фрезерування робіт з високою точністю

Детальніше про ціни на протезування

Найефективніші брекети в Харкові

Класичні і естетичні брекет системи
за демократичними Харківським цінами.
Елітні самолігуючі брекети Damon Q,
Damon Cleary (Ormco), SmartClip (3М).

Детальніше про вартість ортодонтичного лікування

Стоматологія в Харкові

Ми раді зустрічі з Вами на сайті ЦКШ - Цифровий Комп'ютерної Стоматології в Харкові. Чому пацієнту в наш час так потрібна і важлива цифрова стоматологія?

внутриротовые цифровые сканеры наша гордость и залог качественной работы

  • Застосуванням роботизованих технологій - це прорив, що дозволяє усунути похибки оператора в будь-який маніпуляції;
  • Комп'ютерне лікування розширює спектр послуг і разнобразие варіантів естетичних рішень для пацієнтів;
  •   Робить відвідування стоматолога комфортнішим, а лікування швидким.

Пояснимо на прикладі нашої роботи.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам стоматологічне лікування зі 100% цифровим протоколом:

Внутрішньоротова цифрова камера CEREC Omnicam і унікальна пятіосная лабораторна камера inEos X5 забезпечать точність, швидкість і зручність в отриманні тривимірної моделі Ваших зубів.

Далі використовуємо CAD модуль - дизайн реставрацій inLab (SIRONA) і CAM модуль - виготовлення реставрацій (шліфування, фрезерування) inLab MC X5 (SIRONA). Програмне забезпечення модульного типу, спеціально створене для сучасних CAD / CAM систем, забезпечує комплексне рішення з замкнутим циклом виробництва. Роботи, виконані на сучасному обладнанні німецького концерну, здатні задовольнити найвимогливіших стоматологів та зубних техніків.

коллектив цкс стоматология


Повна роботизация при виробництві стоматологічних реставрацій, вінірів, коронок, мостів. Таке фрезерування виключає помилки оператора, піднімаючи на найвищий рівень точність і якість фрезерування робіт з повною свободою вибору матеріалу: діоксид цирконію, склокераміка, полевошпатного кераміка, гібридна кераміка (ENAMIC,) склокераміка посилена діоксидом цирконію (SUPRINITY). Точність фрезерування 25 μm. У ЦКС Харків, для забезпечення системного підходу виготовлення стоматологічних реставрацій будь-якого типу використовується обладнання німецької фірми SIRONA, що забезпечує комплексне і замкнутий виробництво.

Цифрова стоматологія - це важливий і показовий атрибут, що характеризує сучасний лікувальний заклад. Це якість, надійність і Ваш комфорт!

Докладніше

цифровая стоматология

Понад 16 років нам вдається доводити: якісна стоматологічна допомога повинна бути професійною, чесною і доступною. Сфера послуг постійно змінюється і досягненням останніх років є прогрес у розвитку цифрових технологій. Наш колектив активно включився в освоєння інновацій і їх впровадження в нашу роботу. Цифрові протоколи лікування і використання комп'ютера в роботі стоматолога підвищує якість послуг, знижує ризик помилок і ускладнень, збільшує комфорт для пацієнтів. Наш колектив вибрав курс на постійне збільшення частки цифрової стоматології в загальному обсязі послуг, які вказуються пацієнтам.

Першим кроком на шляху до комп'ютеризації було вдосконалення архівування медичної документації. Ми стали дублювати всю медичну документацію про проведене лікування. Крім паперової документації, згідно з вимогами МОЗ України, ми почали вести картки пацієнтів в цифровому стандарті. Завдяки такому нововведенню кожен лікар може протягом декількох секунд отримати найповнішу інформацію про проведений раніше лікуванні будь-якого пацієнта. Рентгенівські знімки зберігаються у високій роздільній здатності, і вони не жовтіють від часу.

Другим великим кроком на шляху комп'ютеризації стоматологічного прийому стала відмова від плівкової рентгенографії.

радиовизиограф

Пацієнти завжди ставляться з великим побоюванням до рентгенологічних досліджень. Деякі групи населення, такі як вагітні або отримують радіотерапію, зовсім відмовляються від рентгенівських знімків.

2018_02_02_02

В даний час кожен стоматологічний кабінет ЦКШ оснащений радіологічним датчиком (радіовізіографи). Це дає наступні переваги нашим пацієнтам:

  • На порядок знижує променеве навантаження. Один знімок дорівнює двом з'їденим бананів. Такі рентгенівські знімки абсолютно нешкідливі для здоров'я;
  • Знімок виходить швидко і легко зберігається в графічному редакторі;
  • Якість цифрових знімків краще, ніж плівкових. Вище за них роздільна здатність, а значить вище якість діагностики;
  • Вартість рентгенологічного дослідження не підвищилася в порівнянні з плівковою рентгенологией.

Третій етап в переході на цифровий протокол лікування - створення моделі щелеп. Як відомо, стоматологія в величезній мірі складається з пломб, вкладок, штифтів, вінірів та коронок. Всі ці найменування можна робити вручну або за допомогою 3D моделі. Для першого варіанту необхідно мати точну модель зубів, виконану з гіпсу, для другого - цифрову модель. Зліпок для першої і другої моделі отримують по-різному.

Анатомічний зліпок Цифрове сканування
получение слепка получение 3d модели
Анатомічний зліпок отримують за допомогою відбиткових матеріалів альгінатних або силіконових Внутрішньоротове сканування проводять за допомогою 3D камери. Така камера проводить комплекс робіт, обстеження і розрахунок розмірів і форми зубів, виведення графічної інформації на екран монітора, передача інформації на комп'ютери здатні моделювати тривимірні об'єкти і фрезерувати стоматологічні конструкції.
 Анатомічний зліпок є негативним відображення тканин порожнини рота і не завжди дозволяє оцінити якість роботи.

Результати цифрового сканування виводяться на екран монітора миттєво і можуть бути оцінені всебічно.

Анатомічний зліпок не може бути виправлений. У разі неякісного відображення мізерно малого ділянки тканин, потрібна повторна процедура.

Результати сканування можуть коригуватися в будь-якому обсязі і в будь-який час в залежності від завдань лікування.

Існує усадка матеріалу, яка збільшується в залежності від часу зберігання зліпка

Ні спотворення розмірів, зберігатися нескінченно довго

Для різних стоматологічних конструкцій потрібні різні зліпки. Але, кожен зліпок може бути використаний тільки для одноразового виготовлення гіпсової моделі зубів

Сканування універсальне і може використовуватися для необмеженої кількості використань. Наприклад, для виготовлення тимчасових і постійних конструкцій зубів.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам зробити усвідомлений вибір, мануальна або цифрова стоматологія

Будь-яка стоматологічна конструкція вимагає проведення процедури званої "моделювання". Це відноситься до пломб, коронок, вінірами, мостам і т.д. Як проводиться моделювання і що краще.

Мануальне виготовлення зубних протезів Комп'ютерне виготовлення зубних протезів
 мануальное изготовление протезов  цифровое моделирование зубных протезов
Моделювання зубів вручну вимагає складної роботи з дрібними деталями. Неуважність або недбалість призводить до серйозних погрішностей і погіршення якості роботи. Цифрове моделювання проводиться на моніторі, що відповідає роботі з двадцятикратним збільшенням. Це робить роботу точніше і якісніше.
Робота перетворюється в монотонний виснажливий працю, так як весь робочий день проводиться опрацювання одних і тих же елементів. Монотонна праця виконує обчислювальна складова комп'ютера. Програма пропонує величезну бібліотеку різних типів і форм зубів, які можна перебирати і пробувати протягом лічених секунд.
Будь-яка похибка на наступних етапах виробництва зубів зажадає проведення роботи повторно, так як всі напрацювання будуть втрачені. Моделировка буде зберігатися не тільки в разі технологічних збоїв, але багато років, скільки це може вимагати ситуація.

 

Хочемо ми того чи ні, але протокол проведення моделювання зубів вимагає використання строго регламентуються матеріалів. Так мануальний протокол застосуємо для виготовлення металокерамічних протезів або зубів з каркасом з пресованої кераміки. Цифровий протокол передбачає фрезерування зубних протезів, тому використовуються матеріали шляхом виточування зі спеціальних заготовок. У своїй більшості - це матеріали високо естетичні: діоксид цирконію, склокераміка, полевошпатного кераміка, гібридна кераміка (ENAMIC,) склокераміка посилена діоксидом цирконію (SUPRINITY).

фрезерование протезов из диоксид циркония

Ілюстрація демонструє, як проиходит фрезерування діоксид цирконію. У диску проявляються контури майбутніх зубних протезів.

Наступне відео допоможе Вам краще розібратися в питанні, що таке сучасна цифрова стоматологія

Сучасна стоматологія в Україні

Що є головними парадигмами сучасної стоматології?
• Перше - висока якість. Допомагаючи придбати ідеальну посмішку, лікарі піклуються про те, щоб зберегти здоров'я зубів, використовуючи останні досягнення науки.
• Друге - вартість послуг.
Ці два критерії багато в чому визначають здоров'я посмішки, а значить - якість життя.

В наші дні медицина може пишатися такими технологіями, як  зубні коренеподібні імплантибезметалова керамікавінірибрекетиVector-терапіявідбілювання зубів і, звичайно ж, цифрові технології CAD / CAM.

На жаль, деякі поліклініки використовують спам-технології. Такі підходи до лікування та протезування призводять до нульового результату, а в деяких випадках шкодять здоров'ю: скляні опори, базальні імпланти, компонуються, елайнери і т.д.

В наші дні медицина може пишатися такими технологіями, як зубні коренеподібні імпланти, безметалова кераміка, вініри, брекети, Vector-терапія, відбілювання зубів і, звичайно ж, цифрові технології CAD / CAM.

На жаль, деякі поліклініки використовують спам-технології. Такі підходи до лікування та протезування призводять до нульового результату, а в деяких випадках шкодять здоров'ю: скляні опорибазальні імплантикомпонири і т.д.

Який медичний центр, сповідуючи принципи грамотного лікування, виправдає Ваші надії і очікування, а який "допоможе" лише спустошити гаманець?

Щоб не потрапити під каток псевдонаукових методів, необхідно бути напоготові. Піар-кампанії красиво розвивають тему будь-якого нового продукту, що приносить прибуток: запускаються інформаційні програми, іноземні лектори з натхненням віщають про переваги новинки, активно впроваджуються навчальні програми за кордоном, друкарні друкують барвисті дипломи та яскраві сертифікати. Однак кожному чи фахівця варто довіряти?

Неправильно будувати довіру до лікаря-стоматолога за принципом "дорого - значить добре"! Варто обережно ставитися до яскравих вивісок і красивим назвам. Довіряйте методиками і технологіями, перевіреним авторитетними експертами. Вручайте себе лікарям, що довели свою високу кваліфікацію результатами лікування реальних пацієнтів.

Про високий рівень клініки говорять індивідуальний підхід до кожного, турбота про здоров'я, доброзичливе ставлення і професіоналізм.

Саме до таких стандартів прагне ЦКС. Ми використовуємо тільки перевірені методи. Пропонуємо кілька альтернативних варіантів лікування, виходячи з бюджету, але без шкоди для якості послуг. Проводимо велику роз'яснювальну роботу, правдиво розповідаємо про переваги різних методів, пропонуємо оцінювати  якість послуг наших дантистів.

Стоматологічні послуги в Харкові

Правильно підібране лікування зубів - запорука ідеальної посмішки та гарного настрою. На що звертати увагу? Що найважливіше при виборі зубного лікаря? Як вибрати стоматологічний кабінет?

Перший і найважливіший критерій роботи ЦКШ - безпека лікування. Будучи приватною клінікою, ми дотримуємося високих стандартів якості, зберігаючи доступність цін. Кваліфіковані фахівці працюють на сучасному обладнанні, проводиться повна стерилізація інструментів.

Стоматологічний центр, розташований за адресою Чичибабіна 8 в Харкові, існує вже 16 років. Два філії клініки розташовані на Холодній горі ведуть стоматологічний прийом пацієнтів понад 5 років. Висока оцінка роботи, позитивні відгуки та рекомендації говорять про довіру пацієнтів. Кожен день ми намагаємося його виправдати, постійно освоюємо нові технології і підвищуємо кваліфікацію.

 Ви зіткнулися с зубним болем, або іншими проблемами зубів, ясен - приходьте до нас!

 
У ЦКШ надають послуги по всіх майданчиках сучасної стоматології. Інформація про них представлена ​​у відповідних розділах нашого сайту:
Лікування зубів. Всі види пломбування зубів: пломби, реставрації, вкладки, лікування кореневих каналів, вертикальна конденсація;
Ортопедія. Протезування зубів. Зубний протез, металокераміка, безметалова кераміка, бюгельне протезування;
Ортодонтія. Виправлення прикусу, з використанням брекет-систем;
Лікування ясен. Лікування захворювань ясен і пародонту з використанням апарату «Vector» (Вектор-терапія);
Естетична стоматологія. Професійне чищення зубів, всі види відбілювання зубів, вініри, установка декоративних елементів;
Імплантація зубів;
Профілактікіческая стоматологія;
Стоматологія в Харкові.
 
У ЦКС надають послуги по всіх майданчиках сучасної стоматології. Інформація про них представлена ​​у відповідних розділах нашого сайту:

Згорнути

Стоматологічні послуги в Харкові.
Висока якість за оптимальними цінами

Установить брекеты в Харькове
от 7000 грн

Десять причин встановити брекети в ЦКС стоматологія

Чому цифрова стоматологія гарантує Вам ідеальне поєднання ціна / якість
на ортодонтичне лікування!

Зубная имплантация под ключ
от 7500грн

4-е кращих варіанти зубної імплантації, які забезпечать успіх

Опис лікування і ціни на імплантацію
США, Ізраїль, Німеччина.
Безболісно! Якісно! Гарантія!

Керамические виниры
3500 грн

Робіть керамічні вініри правильно!

За що варто платити гроші! Які вініри робити? З якого матеріалу? Яка технологія найкраща? Чи варто полірувати зуби? Термін служби та етапи виготовлення. Відповідаємо на всі питання.
Отбеливание зубов в Харькове
от 220 грн

Лазерне відбілювання зубів

Всі види відбілювання!

Кращі світові бренди з виробництва відбілюючих систем: Zoom, Beyond, Opalescence.

Швидко! Ефективно! Чи безпечно!

Аппарат Вектор в Харькове
от 220 грн

Прогресивне лікування ясен в Харкові

Делікатне видалення поддесневого зубного каменю. Методики Vector-терапії з оригінальним обладнанням та витратними матеріалами фірми Dürr Dental (Німеччина)
Протезирование зубов в Харькове
от 600 грн

Протезування зубів

Всі види протезування зубів з використанням цифрової стоматології.

Коронки, мостоподібні конструкції, бюгельні протези.

Залишити відгук на Google картах

Короткі історії лікування наших пацієнтів

Всі історії
Подзвонити

ул. Камская, д.1:

+38 (096) 243-42-62 +38 (099) 63-444-23

вул. Бориса Чичибабіна, 8:

+38 (057) 705-22-17 +38 (050) 143-20-03

Григорівське шосе, 55:

+38 (099) 128-71-87 +38 (067) 479-19-17
Русский English
Меню

ул. Камская, д.1:

+38 (096) 243-42-62 +38 (099) 63-444-23

вул. Бориса Чичибабіна, 8:

+38 (057) 705-22-17 +38 (050) 143-20-03

Григорівське шосе, 55:

+38 (099) 128-71-87 +38 (067) 479-19-17