Брекети, брекет системи і елайнери. ЦКC стоматологія Харків

фото діти радіють ортодонтичному лікування

В этой статье вы узнаете:

У вас нерівні зуби – слід звернутися до стоматолога-ортодонта. Але ортодонтія займається як вирівнюванням зубів. До компетенції цієї галузі стоматології також входить: правильний прикус, гарна усмішка, гармонізація будови лицьового скелета. Усіми цими питаннями займаються спеціалісти стоматології ЦКС у Харкові.

У своїй переважній більшості ортодонтичне лікування спирається на апаратурне лікування. Апарати, що встановлюються на зуби, розвивають цілющі зусилля. Сили змушують зуби переміщатися у правильному напрямку. Сучасна ортодонтія має у своєму арсеналі безліч різних типів ортодонтичних апаратів. Стоматолог-ортодонт вибирає тип лікувального апарату залежно від віку пацієнта, типу аномалій або ортодонтичної патології, а також бажання пацієнта мати більш менш естетичний вигляд під час лікування.

Лікування ортодонтичними платівками

лікування знімними ортодонтичними апаратами

Ортодонтичні платівки – це знімні апарати. Їх існує велика різноманітність. Пластинкові апарати можуть бути ефективно використані під час раннього змінного прикусу. Це період від 6 до 9 років. Чому використання цих апаратів таке обмежене віком пацієнтів? Справа в тому, що сила фіксації таких конструкцій у порожнині рота невисока, тому і лікувальні сили, які розвивають пластинки, також слабкі. У період прорізування зубів коренева система ще не сформована, тому невеликих зусиль достатньо для переміщення зубів. Така ситуація є характерною для дітей 6-9 років. У старшому віці, коріння зубів вже сформовано, вони довгі та зуби стійкі. Для переміщення зубів із вже сформованою кореневою системою сил пластинкових апаратів не вистачає.

Переваги та недоліки ортодонтичних платівок

Ортодонтичні платівки відрізняються невисокою ціною – це часто приваблює батьків на лікування з використанням знімних апаратів. Важливою інформацією буде дізнатися про недоліки такого лікування, щоб тверезо оцінювати можливість успіху отримати хороший результат лікування.

  • Ортодонтичні платівки можуть проводити примітивні типи переміщень. Вони вміють штовхати, тягнути та нахиляти. Часто їх використовують із розширення зубного ряду. Але пластинки не справляються зі складними видами розворотів зубів або коли спостерігається комбінація різних видів аномалій становища зубів;
  • Ортодонтичні платівки займають великий обсяг простору в ротовій порожнині, чим доставляють великий дискомфорт для дітей. Особливо актуально для випадків, які вимагають одночасного використання пластинок на верхній та нижній щелепі. Через дискомфорт діти часто починають саботувати лікування. Низька дисципліна щодо використання апаратів знижує лікувальний ефект або зводить його до нуля;
  • Ортодонтична пластинка займає більшу частину твердого піднебіння, тому порушує всі фізіологічні акти: ковтання, речеобразование, фізіологічний спокій тощо. Порушення нормальної фізіології призводить до порушення пропорційного зростання щелепних кісток.

Ціна на виготовлення пластиночних апаратів у нашій стоматології:

У вартість лікування пластинковими апаратами входить діагностичні записи, отримання зліпків щелеп, лабораторне виготовлення платівки, припасування в ротовій порожнині та навчання дитини користуванню апаратурою. Як і будь-яке інше ортодонтичне лікування, потрібна активація апаратури протягом усього періоду лікування.

Знімна ортодонтична платівка (Без прихованих платежів).
У вартість входить стерильний пакет: отримання зліпків, корекція апаратів у період адаптації та активація протягом 1 року лікування.
1200,00 грн
Знімна ортодонтична пластинка з гвинтом, що розширює (Без прихованих платежів).
У вартість входить стерильний пакет: отримання зліпків, корекція апаратів у період адаптації та активація протягом 1 року лікування.
2000,00 грн

 

Етапи ортодонтичного лікування

Яке б ортодонтичне лікування ви не вибрали, йому будуть притаманні спільні риси. Головним буде те, що лікування виявиться тривалим. Лікування в найпростішому випадку вимагатиме мінімум півроку активної фази. Тому ортодонтичне лікування має три фази: 1) Розробка лікувального апарату та його встановлення; 2) активація апаратури протягом активного періоду лікування; 3) Виготовлення та встановлення ретенційного апарату.

Для того щоб отримати повну інформацію про лікування обов'язково цікавтеся нюансами кожного з етапів. Адже кожен із них вимагатиме своєї оплати та тривалості. Неправильно собі уявити, що якщо вам виготовили платівку, то на цьому всі проблеми вирішені і вся справа в капелюсі. Ні це не так. Вас чекає успіх якщо ви дисципліновано бути на кожну активацію, пунктуально виконувати всі рекомендації лікаря, а ортодонт буде професійним і уважним. Всі ці принципи однаково стосуватимуться і лікування брекетами, і лікування елайнерами.

Ортодонтичне лікування за допомогою брекету системи

ортодонтичне лікування брекетами

Брекети – найдосконаліший ортодонтичний апарат. Можливості брекет-системи значно перевершують лікувальні властивості будь-якого іншого, нині існуючого, ортодонтичного апарату. Саме тому у складних клінічних випадках слід віддавати перевагу брекетам.

Брекет системою називають комплекс апаратури: 1) На кожен зуб встановлюється спеціальний замочок, для кожного зуба своя модифікація; 2) Замки з'єднуються між собою дротяною дугою; 3) Дуга фіксується у замках за допомогою лігатур.

Чинним (лікувальним) елементом є дротяна дуга, яка має пружинні властивості. Дуга пам'ятає свою форму і при деформаціях повертається у своє унікальне становище. Якщо правильно розмістити замочок на кожному зубі, то дуга з пам'яттю форми обов'язково витягне зуби в ідеально правильне положення.

Переваги та недоліки брекет системи

  • Брекет система здатна переміщати зуби в трьох напрямки в просторі при цьому здійснюючи різні повороти і обертання. Незалежно від складності початкової ситуації та за будь-яких комбінацій аномалій становища зубів, їх вирівнювання відбувається одночасно;
  • Брекет система – це незнімний апарат та його дія ефективна завдяки постійному тиску на зуби. Лікувальний ефект виявляється 24 години на добу;
  • Брекет система добре комбінується з роботою допоміжних апаратів: лицьова маска, лицьова дуга, апарат для піднебінного розширення та ін;
  • Недоліком лікування брекетами можна вважати високу вартість. Але в ситуаціях, коли інші ортодонтичні апарати виявляються безсилими перед складними випадками, такий недолік слід вважати відносним.

Ціна на ортодонтичне лікування з використанням брекетів:

Етап лікування Ціна
Ортодонтична консультація із розрахунком рентген. знімка ТРГ (у боковій проекції) Безкоштовно
Установка системи металевих брекетів 12000 грн.
Установка системи металевих брекетів American Orthodontics 11000 грн
Установка системи металевих брекетів 3М 12000 грн
Установка системи керамічних брекетів 14000 грн.
Установка системи керамічних брекетів American Orthodontics 14000 грн
Установка системи керамічних брекетів 3М 15000 грн
Установка системи сапфірових брекетів  15000 грн.
Установка системи сапфірових
 брекетів American Orthodontics
15000 грн
Установка системы сапфировых брекетов 3М 16000 грн
Брекети лінгвальні от 80000 грн.
Брекети самолігуючі металеві Damon 3MX "Ormco" 25000 грн.
Брекети самолігуючі металеві Damon Q "Ormco"  25000 грн.
Брекети самолігуючі сапфірови Damon Clear "Ormco"  25000 грн.

Брекети (Braces, Bracket) – це чудова можливість зробити Вашу усмішку бездоганною. Складно уявити соціально активну людину без гарної усмішки. Адже без посмішки навіть селфі виглядає неприродно.

Види брекет систем, що застосовуються в сучасній стоматології

Існує велика кількість виробників ортодонтичної продукції. Це створює чудові умови для хорошої роботи лікаря-ортодонта, так як у конкурентній боротьбі створюється все більше і більше якісних та різноманітних варіантів брекет систем. Кожен виробник пропонує свої ноу-хау. Що важливо для пацієнта та яку систему вибрати для свого лікування? Тут, на сайті нашої клініки, ми дамо лаконічні рекомендації щодо вибору ортодонтичної апаратури.

Металеві брекет системи

Металева брекет система

Металеві брекети – це найпопулярніший серед пацієнтів апарат. Сталеві системи дозволяють отримати чудові результати в найкоротший термін. У той же час лікування сталевими замками є найбюджетнішим лікуванням.
Сталеві брекети можуть використовуватись з безбарвними лігатурами, але за бажанням пацієнта можуть використовуватися кольорові резиночки. Якщо для Вас така апаратура виглядає привабливо, вибирайте лікування найпростішим, найкомфортнішим апаратом. Лікування буде бюджетним і в залежності від обраного виробника коштуватиме 12000 грн.. Ви отримаєте відмінний результат – рівні зуби та гарну усмішку.

Конструкція металевих брекетів

Конструкція кожного брекета має низку важливих елементів, без яких неможливо проводити ортодонтичне лікування. На лицьовій стороні є паз, в який встановлюється дротяна дуга. Для кожного зуба кут нахилу паза має специфічні особливості, які відповідають за правильне положення зуба наприкінці лікування. На зворотному боці є грати, що забезпечує міцне приклеювання замка до поверхні емалі. Ці конструктивні елементи присутні на брекетах всіх існуючих систем, незалежно від чого вони виготовлені.

фото конструкції металевого брекета

Пам'ятайте, що в лікувальній апаратурі найважливіше – це точність виготовлення паза ортодонтичного замку. І, звичайно, важливо в якому положенні ортодонт приклеїть замочки на Ваші зуби. Неправильне приклеювання апарату будь-якої модифікації призведе до поганого результату. Лікування металевими брекетами має ряд особливостей і потребує гарної кооперації між лікарем та пацієнтом.

 

Керамічні брекет системи

фото посмішки людини з керамічними брекетами

Керамічні брекети, виконані з полікристалічного оксиду алюмінію, поєднують у собі чудову естетику та високу ефективність лікування. Системи з кераміки відносяться до естетичних ортодонтичних апаратів. В даний час лікування керамічною апаратурою має ряд переваг перед іншими системами. Вартість лікування керамікою знижується протягом останнього десятиліття, а популярність справедливо зростає.

фото конструкції керамічної брекет системи

Керамічні замки на 10-15 % більші за металеві, це єдина відмінність конструкції робочої поверхні брекета. Крила замка використовуються для фіксації дуги за допомогою лігатур.

фото конструкції фіксуючої сітки різних брекетів

Решітка, що відповідає за міцність приклеювання замків, також відрізняється у різних систем. Але, незалежно від конструкції, вони забезпечують міцну фіксацію брекетів до зубів. Дотримання простого правила – не використовувати продукти без використання ножа, забезпечить однакові умови для якісного лікування, при використанні брекетів з будь-якого матеріалу.

Якщо Ви хочете отримати рівні зуби і зробити апаратуру непомітною на зубах, вибирайте красиві керамічні замочки. Навколо теми керамічних брекет систем існує багато міфів та вигадок. Їхнє існування корінням у далекому минулому, коли технологія виробництва керамічних замків була недосконалою. Сучасні керамічні замки виконані з високою точністю, тому лікування з їх застосуванням є високо комфортним для пацієнтів. Встановлення брекету системи в залежності від обраного виробника буде коштувати 14000 грн.

Самолігуючі брекети

вигляд самолігуючої металевої брекет системи

Що означає термін "самолігуючі"? Це означає, що не вимагають використання дротяних лігатур. Не плутати з саморегулівними! Самолегуючих брекет систем ще немає.

Лігувати (від лат. ligare - "зв'язувати"). При використанні класичних брекетів дротяну дугу фіксують у пазах брекетів за допомогою спеціальної тяганини або гумових кілець. У разі використання самолігуючих брекетів дуга фіксується в пазу брекету за допомогою спеціальної кришечки, що входить до конструкції самолігуючих брекетів.

Навіщо ж потрібні самолігуючі брекети? Справа в тому, що це наймодніші замки. Вони на 40-50% більші, ніж лігатурні брекети. Складний механізм кришечки введений у конструкцію потребує більшого розміру кожного Breketa. Але за те, що Ваш лікувальний апарат буде трохи більш об'ємний Вашому лікарю не доведеться зав'язувати зволікання або не одягати резиночки. Після установки дуги достатньо зафіксувати кришечки.

Є ще одна важлива перевага у самолігуючих систем. Якщо Ви є публічною людиною, і ортодонтичне лікування - це предмет обговорення у колі ваших друзів, то краще вибирати одну з модних систем. Самолігуюча система не лікуватиме швидше, ніж лігатурні. Самолігуючі брекети не позбавлять від дотримання всіх правил ортодонтії. Але вони зроблять Вас модним та стильним. Принцип лікування однаковий у всіх систем. Дуга, встановлена ​​в пази ортодонтичних замків, захоплює зуби за собою, розставляючи їх на свої місця. Але погодьтеся, Ви виглядатимете ефектно в колі своїх знайомих, якщо на Ваших зубах будуть не просто замочки, а замочки з кришечками. Самолігуючі брекети (замочки з кришечками) – це предмет гордості!

Якщо такі мотиви для Вас важливі, вибирайте лікування за клубами інтересів:

  • 1) FAN клуб Damon;
  • 2) FAN клуб Clarity 3M;
  • 3) FAN Rocky Mountain Orthodontics
Фото металлические  самолигирующие brekety
  • Металеві самолігуючі Braces Damon3MX (ORMCO)
  • Металеві самолігуючі Braces DamonQ (ORMCO)
  • Металеві самолігуючі Braces SmartClip (3M)

 

25000 грн.
За одну щелепу

фото керамические самолигирующие brekety
  • Керамічні самолігуючі Braces Damon-Clear
  • Керамічні самолігуючі Braces Clarity SL (3M)
  • Керамічні самолігуючі Braces FLI CSL Rocky Mountain Orthodontics

 

25000 грн.
За одну щелепу

 

Результати ортодонтичного лікування різних випадків дивіться на сторінці:

Наши работы - Ортодонтия

 Лікування елайнерами – спокуса від якої важко відмовитись

життєрадісна людина демонструє прозорі елайнери

В даний час елайнери як ортодонтичний апарат є найпривабливішим варіантом для пацієнта. Цьому ми завдячуємо третій хвилі оновлень системи елайнерів, яка стала можливою завдяки науково-технічному прогресу та розвитку цифрових технологій. Якщо не розібратися в історії цього апарату, то не стане зрозуміло, чому елайнери перейшли від стадії заперечення великим колом ортодонтів до стадії загального визнання та шанування.

Перший етап – поява. Народження методу лікування елайнерами було пов'язане з тим, що ортодонти навчилися робити тонкі прозорі капи, які мали високу еластичність. Якщо якийсь апарат або його елементи мають еластичність, значить можна розвивати лікувальні сили. Якщо ж таким апаратом будуть прозорі капи, їх обов'язково полюблять пацієнти за скритність лікування. Справа залишалася за малою, навчитися переміщати такими каппами зуби. Перші методи були примітивними. Гіпсову модель щелепи розрізали на сегменти і крок за кроком перемішали кожен фрагмент доти, доки зуби не опинялися в ідеальному положенні. Кожен крок переміщень гіпсову модель поміщали у спеціальний пристрій та обтискали розігрітою пластиною. Пластина остигала та відображала положення зубів на етапі лікування. Така технологія була дуже трудомістка і з ручної праці була пов'язана з помилками. Тому лікування коштувало фантастично дорого, плюс мало низький коефіцієнт добре вилікуваних пацієнтів.

Другий етап – програмне переміщення зубів. З розвитком цифрових технологій, IT-компанії розробили програмне забезпечення для ортодонтів. За допомогою такої програми гіпсову модель переводили в цифровий прототип і далі переміщували віртуальні зуби не вручну, а згідно з прорахованим алгоритмом. Потім, за допомогою 3D принтера, кожен крок переміщень переводили в пластикову модель, яку обтискали прозорою каппою. Це ідеальний протокол! Але чому ортодонти так скептично ставилися до елайнерів? Справа в тому, що програми та цифрове обладнання було доступно не більш ніж 10 великим лабораторіям у всьому світі. Планування ортодонтичного лікування проводилося без участі лікаря, що є ідеологічно невірним. Більше того, менеджери, які просували продаж елайнерів, робили ставку не на ортодонтів. Вони пропонували стоматологам без ортодонтичної освіти просто отримати зліпки щелеп, решту зроблять фахівці, що знаходяться на іншому кінці океану, десь в Америці. Проблеми лікування прозорими каппами пов'язані з відірваністю стоматологічних клінік від зуботехнічних лабораторій.

Третій етап – цифрові технології йдуть у маси. Зараз цифрові технології стали доступні більшості стоматологічних клінік. Ми оснащені цифровою технікою та програмним забезпеченням, щоб робити елайнери прямо у клініці – це досягнення сучасної стоматології. Нарешті, ортодонт знаходиться в центрі всіх подій. Він оснащений усім необхідним та контролює процес лікування від початку до кінця. Все зійшлося в одній точці – прозорі еластичні пластини непомітні на зубах, чітко та точно переміщують зуби до мети.

Чому слід обирати елайнери в ЦКС стоматології у Харкові

Як ми проводимо лікування елайнерами? Бажаємо звернути увагу на оснащення нашої стоматологічної клініки цифровим обладнанням. Ви вже знаєте, що лікування елайнер повністю побудовано на роботі з цифровими технологіями.

Ортодонт ЦКС проводить внутрішньоротове сканування

Ортодонтичне лікування починається з моделей щелеп. Для внутрішньоротового сканування ми використовуємо Primescan Dentsply Sirona. Це найпередовіший і незаперечно найкращий стоматологічний сканер, що дозволяє отримувати моделі щелеп, з високою точністю та відображенням кольору тканин.

Стоматолог обговорює з пацієнтом проект ортодонтичного лікування

 

Друга важлива деталь – планування ортодонтичного лікування, всі переміщення, повороти та нахили зубів робить наш ортодонт. Він компетентний та несе всю відповідальність за результат лікування.

фото програми на моніторі, що прораховує ортодонтичні переміщення

Хід лікування та фінальний результат просто виводиться на монітор і може бути оцінений людиною, яка не має стоматологічної освіти. Це полегшує спілкування із пацієнтом. Це є великою перевагою будь-якого ортодонтичного лікування, побудованого на цифрових технологіях.

 

фото сучасних стоматологічних 3d принтери

Наша клініка має кілька стоматологічних 3D принтерів. Серед них є представник американської стоматологічної індустрії останнього покоління SprintRay Pro. Принтери – це пристрій, за допомогою якого проводить друк моделей щелеп для виготовлення елайнерів. Тому точність моделі є важливим атрибутом лікування.

Ціна на лікування стоматологічними елайнерами

Вартість лікування стоматологічними елайнер визначається складністю клінічного випадку. Чим більше виражена скупченість зубів (ступінь нерівності), тим більше потрібно кроків у переміщенні зубів, тим більше потрібно виготовити лікувальних капп. Як розраховується кількість елайнерів для кожного випадку? Сучасні програми прораховую розмір переміщень, який не шкодитиме здоров'ю зубів, але водночас забезпечить рух зубів максимально ефективною траєкторією. Таким чином, вартість лікування визначатиметься загальним числом елайнерів.

Елайнер (ортодонтична каппа Transpadent) 1500,00 грн
Незнімний ортодонтичний ритейнер без прихованих платежів   3000 грн.

Переваги та недоліки стоматологічних елайнерів

Переваги вже очевидні читачеві. Перше – це унікальна естетика, яку отримує пацієнт. Прозорі капи майже непомітні на зубах. Друга перевага – те, що лікування подається обробці цифровими технологіями. Це означає, що вона передбачувана і дає очікуваний результат. Але у лікування із застосуванням елайнерів є й свої недоліки:

Лікування безпосередньо залежить від дисципліни пацієнта. Якщо носити капи нерегулярно або втрачати їх, результат може бути зведений до нуля. Саме тому елайнери це апарат для дорослих пацієнтів і не підходить для підлітків;
Якщо зуби мають великі розвороти або є аномалії положення по вертикалі, то капи погано справляються з такими переміщеннями. Ефективність зросте, якщо на зуби фіксуються спеціальні атчмени, які виконуються з композиту у колір емалі. Цей недолік є відносним, після завершення лікування композитні атачмени видаляють із поверхні зубів;
Капи будуть неефективними у разі складних порушень прикусу або коли потрібно проводити лікування з видаленням зубів. Про це приймають рішення на етапі складання плану лікування.

Вік, у якому краще встановлювати ортодонтичні системи

группа подростков советуют лечиться

Ортодонт як лікар повинен пропагувати, що лікування може проводитись у будь-якому віці. Необхідна лише одна умова – пародонт зубів пацієнта має бути здоровим. Якщо немає ознак пародонтиту або пародонтозу, то можна лікуватися і в 50 років. Але існує оптимальний час для початку активної терапії. У такий спосіб є підлітковий вік, період до статевого дозрівання. У цей час є кілька переваг:

  1. Відбувається активне зростання зубощелепної системи. Тому можна прискорити чи уповільнити зростання щелепних кісток. Управляючи зростанням щелеп, можна не вдаючись до хірургічного лікування, нормалізувати порушення прикусу;правляя ростом челюстей.
  2. Лікування у зрілому віці небезпечне своїми рецидивами. Тому дорослі пацієнти вимагають довічної ретенції (утримання результату лікування). Установка брекетів до моменту закінчення формування зубощелепної системи (у підлітковому віці) дозволяє отримати стійкіший результат лікування.

Є й недоліки лікування пацієнтів підлітків:

  1. З підлітками важче знайти шляхи комунікації «пацієнт-лікар». Тому кооперація під час лікування йде гірше;
  2. Підлітки не завжди приділяють достатньо уваги гігієні порожнини рота, чищення зубів. Тому часто спостерігаються ускладнення як каріозних поразок.

Якщо Ви помітили, що у Вашої дитини нерівні зуби або негармонійне обличчя, звертайтеся до ортодонту якомога раніше. Це 5-6 років. Лікар радитиме, коли краще починати лікування. Іноді лікар починає лікування з міогімнастики чи використання допоміжних апаратів. А незнімну апаратуру встановлюють пізніше, у оптимальний, на думку лікаря, період.

Лікар-ортодонт та ортодонтичне лікування в стоматології ЦКС Харків

Лікар-ортодонт займається корекцією зростання щелепних кісток та формуванням правильного прикусу, у період зростання дитини. Такі заходи відносяться до профілактики зубощелепних аномалій та деформацій. Ортодонт займається виправленням патологічних форм прикусу та нерівних зубів у підлітків та дорослих пацієнтів. Для цього ортодонт використовує різноманітні лікувальні апарати. Найбільшою популярністю користуються брекет системи та елайнери. До ортодонту також звертаються пацієнти з аномаліями форми особи, з проблемами пов'язаними з дефектами мови, утрудненим пережовуванням їжі, дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба.

Ортодонтичним лікуванням у нашій клініці займає головний лікар нашої клініки к.мед.н. Левін Борисе Володимировичу. Його стаж роботи понад 20 років стоматологічної практики. Він закінчив Харківський медичний університет у 1996 році. 2000 року захистив дисертацію за спеціальністю "Стоматологія". Багато років викладав "Ортодонтію" у Харківському медичному університеті на кафедрі "Дитячої стоматології". Прийом ортодонту побудований на роботі з помічником лікаря-ортодонта. Це означає, що частина активацій проводить помічник ортодонта під контролем стоматолога-ортодонта.

На консультації, що передує лікуванню, ортодонт оглядає пацієнта, вивчає панорамний знімок та діагностичні моделі, розраховує ТРГ (телеренгенографічний знімок) та фотографії особи. Далі лікар знайомить пацієнта з планом лікування та перераховує заходи щодо підготовки до встановлення системи.

Що повинен знати пацієнт згідно з пропонованим планом лікування:

  1. Пацієнта інформують про рівень складності даного клінічного випадку;
  2. Лікування проводитиметься з видаленням зубів або без видалення;
  3. Загальна тривалість використання апаратури;
  4. Характер зміни особи пацієнта після виправлення прикусу;
  5. Який тип системи використовуватиметься для лікування;
  6. Які ретенційні апарати будуть використовуватись після завершення основної частини лікування.

Якщо план влаштовує пацієнта, його призначають на візити з встановлення апаратури.

Лікування не може проводитися установкою апаратури тільки на одну щелепу, але в нашій клініці ми встановлюємо апарат послідовно. Спочатку фіксуємо брекети тільки на одну щелепу, даючи можливість пацієнтам плавно адаптуватися до ортодонтичного лікування. Найчастіше лікування другого зубного ряду починаємо через 2-4 місяці. Це також має бути обумовлено щодо лікування.

Лікування брекетами у нашій клініці проводиться в офісі за адресою: вул. Чичибабіна, 8, розташованого у центрі Харкова. Лікування проводиться сучасними системами, методом прямої дуги з використанням всього сучасного арсеналу ортодонтичних інструментів та матеріалів.

Ортодонтичне лікування починається за дотримання кількох умов:

  1. На консультації попередньої початку лікування та встановлення системи ми надаємо максимально повну та чесну інформацію про проблеми зубощелепної системи та прикусу пацієнта;
  2. Даємо інформацію щодо лікування, вказуючи повний обсяг процедур до початку лікування. Інформуємо про складні моменти в роботі та можливі ускладнення;
  3. На консультації пацієнт отримує інформацію про вид прикусу та посмішку пацієнта у фіналі ортодонтичного лікування;
  4. Ми складаємо фінансовий план лікування без прихованих платежів;
  5. Ми гарантуємо відмінний результат лише у разі дотримання пацієнтом усіх рекомендацій та домовленостей згідно з планом лікування.

 Длительность лечения 

Любое ортодонтическое лечение длительное. Степень неровности зубов у каждого пациента выражена по-разному. Самые простые случаи потребуют использования (ношения) аппаратуры 6 месяцев. Сложные случаи потребуют ношения на зубах БС около трех лет. Сложными случаями называются варианты неровных зубов, сопровождающиеся нарушениями прикуса. Как мы писали выше, на консультации ортодонт сообщает пациенту не только возможные планы лечения, но и длительность лечения в каждом из вариантов.
Можно ли искусственно ускорить ортодонтическое лечение? Ответ: Нельзя!
Ускорение ортодонтического лечения приводит к серьезным осложнениям в виде резорбции корней, потери костной ткани и др.
Пациентам следует знать, что использование на зубах брекет системы – это лишь активный этап лечения. После "снятия" лечебной аппаратуры, каждый пациент переходит ко второму этапу лечению – ретенционному.

 

Ретенционный период и ретейнеры 

В ходе ортодонтических перемещений, зубы меняют свое положение в челюстной кости, что приводит к изменению архитектоники костной ткани. Множество эластичных и коллагеновых волокон, пронизывающих ткани, вынуждены реинтегрироваться согласно, новым условиям функционирования. Эти процессы очень длительные и могут продолжаться десятилетиями. Но пока они не завершены, зубы могут сместиться в нежелательном направлении. Это объясняет, почему любой ортодонтический результат является неустойчивым, нестабильным.

Зубы стремятся вернуться в патологическое, начальное состояние и если такое смещение происходит, то говорят о рецидиве лечения. Рецидив редко бывает полным, чаще наблюдается такое осложнение как частичный рецидив. Чтобы предупредить развитие рецидива каждому пациенту планирующему лечение брекетами или элайнерами необходимо преодолеть причины неровных зубов, а также изготовить ретенционный аппарат.

Каждый пациент, лечившийся брекетами или элайнерами в нашей стоматологии, обязательно переходит на ретенционный этап, в ходе которого мы используем два ретейнера, для верхнего и нижнего зубного ряда. Ретейнер (retainer) имеет латинские корни (лат. retentio — удерживание, сдерживание, сохранение) и означает приспособление, которое имеет назначение удерживать. Ретейнер, применительно к стоматологии, – это в первую очередь удерживающий аппарат, сберегающий результат ортодонтического лечения.

На нижней челюсти мы в 100% случаев используем несъемный, проволочный reteyner.

reteyner provolochnyy

Такой удерживающий аппарат не виден ни кому из окружающих, он миниатюрный и комфортный, поэтому полюбился ортодонтическим пациентам.

Он состоит из тонкой проволочки и фотополимерных пломб приклеенных к внутренней поверхности фронтальных зубов.

retainer design 2

Конструкция эффективна благодаря тому, что фотополимеры прочно приклеены к зубам, и они надежно удерживают многожильную стальную проволоку. Проволока контролирует положение зубов.


Для верхней челюсти мы используем съемный пластиночный аппарат.

Съемный пластиночный ретейнер

Механизм работы такой пластинки заключается в том, что зубы верхней челюсти имеют  отпечатки на базисе, к которому их прижимает вестибулярная дуга. Таким образом, каждый зуб жестко зажат между пластмассовой частью, размещенной на небе и проволочным элементом со стороны губы. Бесспорным преимуществом такого ретейнера есть то, что он удерживает весь зубной ряд от 7-го до 7-го зуба.
Такую пластинку необходимо надевать после завершения основного этапа ортодонтического лечения (снятия брекетов) каждую ночь, на протяжении года. Далее время ношения пластинки сокращается. 
Бывают и другие конструкции ретенционных аппаратов. После завершения лечения , которое проводится элайнерами используется ретейнер в виде каппы. Какой ретейнер потребуется Вам, должен рассказать врач-ортодонт ДО начала основного лечения.
 

 

Видео отзывы о специалистах и клинике Цифровой Компьютерной Стоматологии в Харькове 

Клинические случаи из практики специалистов нашей стоматологии

Каждый пациент, желающий исправить прикус и выровнять свои зубы, заинтересован в том, чтобы сделать это качественно и быстро. Поэтому, прежде чем начать ортодонтическое лечение пациенты читают отзывы в интернете, собирают информацию о стоматологах-ортодонтах у своих друзей и знакомых. Что хотят знать пациенты перед тем как установить брекеты (braces): Кто самый лучший ортодонт? Какие самые лучшие брекеты? Чем различаются между собой разные системы? Какая стоимость установки брекетов?
Наше мнение: в этом вопросе пациенту помогут разобраться только результаты лечения других, пациентов. Ведь Ортодонтия — это прикладная стоматология.

Поэтому, здесь на официальном сайте ЦКС стоматологии Харьков, мы демонстрируем результаты исправления прикуса ортодонтических пациентов, лечившихся в нашей клинике. В разделе демонстрация работ ортодонтического лечения с фотографиями ДО и ПОСЛЕ брекетов. Среди клинических случаев представленных на странице различные варианты ортодонтической патологии. Просматривая фото возможно вы найдете случай похожий на ваш и тогда это помежет разобраться в целях и задачах лечения, поможет определиться с планом лечения и лучше представить конечный результат лечения.
Мы демонстрируем работы, проведенные эстетическими аппаратами. Это керамические и сапфировые системы. Керамические брекеты являются лучшими в категории «исправить прикус незаметно для окружающих». С эстетическими замочками на зубах пациенты выглядят естественно на фотографиях и селфи.

Розсунути, розширити щелепу та вставити імплант! Ось що зараз треба людям! Ось як треба лікувати брекетами!
Розсунути, розширити щелепу та вставити імплант! Ось що зараз треба людям! Ось як треба лікувати брекетами!

Розсунути, розширити щелепу та вставити імплант! Ось що зараз треба людям! Ось як треба лікувати брекетами! Приклад із практики фахівців Цифрової Комп'ютерної Стоматології Харків подробнее

All, Левин Борис Владимирович, Ортодонтия, Имплантация, Левин Станислав Олегович, Левіна Єлизавета

Лікування брекетами. Навіщо ортодонт пропонує видаляти зуби?
Лікування брекетами. Навіщо ортодонт пропонує видаляти зуби?

Лікування брекетами без видалення зубів може бути корисним лише 50% ортодонтичних пацієнтів. Близько половини людей отримають негативний результат, якщо лікуватимуться брекетами без видалення. Навіщо видаляють зуби та які зуби слід видаляти? подробнее

All, Левин Борис Владимирович, Ортодонтия

 

Ознакомится с большим количеством описанных работ, можно перейдя по ссылке:

все работы по ортодонтии